Po fascynujących paru dniach spędzonych w majestatycznym Krakowie, czas na przemyślenia. Temat wykładu okazał się trafiony, sala była wypełniona. Dlatego postanowiłam podzielić się nim z większą publicznością i napisać 10 wpisów, każdy odpowiadający jednym z 10 sposobów na zwiększenie 
zysków w Twojej klinice. 
Są to działania klinik na rynku brytyjskim, pomysły które można podpatrzeć i zaimplementować w swoim miejscu pracy.

Koncepcja koordynatora okazała się bardzo interesująca dla wielu klinik, jak również firm. Funkcja koordynatora, o którą było najwięcej pytań to rozmowy o finansach, których dentyści nie lubią przeprowadzać. Bardzo intrygujące dla słuchaczy były również darmowe konsultacje z pacjentami, które oszczędzają dentyście czas i pieniądze. Koordynator przeprowadza wywiad, wykonuje zdjęcia fotograficzne, edukuje i informuje, rozmawia o cenach i metodach płatności.

Co ciekawe, dużo pytań było także odnośnie programu komputerowego jaki jest najczęściej używany na rynku brytyjskim. To fakt, możliwości tego, którego używałam są nieskończone. Myślę, że jest tu ogromne pole do popisu dla nowych rozwiązań w Polsce. Przyszłość stomatologii jest jak zwykle pełna niespodzianek i zapowiada się ekscytująco.

Już za parę dni pierwszy wpis z cyklu 10 sposobów na zwiększenie zysków w Twojej klinice!

 

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s