Gdyby chcieć przetłumaczyć „best patient experience” to pewnie zabrzmiałoby to – najlepsze doświadczenie pacjenta. Jest to podejście do pacjenta niezwykle zyskowne, lecz nie łatwe do wdrożenia. Jest to sposób postrzegania przez pacjenta interakcji, która dokonuje się między nim, a kliniką. Na takie doświadczenie składa się wiele elementów – cena, obsługa, dostępność, możliwość kontaktu, uczciwość, rzetelność i wiele innych, w zasadzie indywidualnych dla każdego pacjenta. Co istotne, nie chodzi tu tylko o rzeczowe porównanie, że w klinice X jest o 20% taniej niż w Y, ale za to z Y kontakt jest znacznie prostszy.

Każdy człowiek, kiedy coś spostrzega, robi to na trzech płaszczyznach – poznawczej, behawioralnej i emocjonalnej. Poznawcza dotyczy właśnie faktów (cennika, czasu oczekiwania), behawioralna tego, jak zdarzenie wpłynie na zachowanie, a emocjonalna jest subiektywną oceną zdarzenia, towarzyszącą ludziom właściwie zawsze, często podświadomie, także w Patient Experience.

Na doświadczenie pacjenta, składa się coś więcej niż jakość usług stomatologicznych i ich cena. Aby zbudować dobrą sumę doświadczeń, trzeba uwzględnić wszystkie etapy, przez jakie przechodzi pacjent i to zarówno przed, jak i po skończonym leczeniu.

Przedmiotem nowego szkolenia jest program skierowany do właścicieli i menadżerów klinik stomatologicznych, który prowadzi do poprawienia doznań pacjenta w klinice stomatologicznej, a to spowoduje poprawę satysfakcji pacjentów, więcej pacjentów w klinice, wyższa akceptacja planów leczenia oraz więcej rekomendacji.

Zapraszam do kontaktu po szczegóły.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s